Warning: Attempt to read property "term_id" on int in /home/gerincis/public_html/wp-content/plugins/content-control/inc/functions/developers.php on line 270

Kriston Gerinctorna Tanfolyam

Gerinctorna Tanfolyam (3×3 órás)

ston Gerinctorna TanfolyamA tornázni vágyók egy része szívesen jár csoportba, mások kedvelik az irányított, de egyéni tornát, megint mások időgazdálkodási, esetleg anyagi okokból az otthoni torna mellett döntenek.

Az otthoni tornázóknak szól a 3×3 órás Gerinctorna Tanfolyam!

Milyen kérdések merülnek fel az otthon tornázókban?

1. Milyen gyakorlatokat végezzek?
  2. Honnét szerezzek gyakorlatokat?
  3. Ha láttam, esetleg ki is próbáltam jó gyakorlatokat, de nincsenek leírva, hogyan fogok emlékezni a helyes sorrendre, tartásra, és egyáltalán a gyakorlatokra?
  4. Honnét tudjam, milyen gyakorlatokat végezhetek az én állapototmban?
  5. Mik azok a gyakorlatok, amik nem csak átmozgatnak, hanem segítenek is a problémámon?
  6. Már többször elkezdtem tornázni. Hogyan érjem azt el, hogy be is építsem az életembe?

Mi a megoldás mindezekre a kérdésekre? Egy olyan tanfolyam, ahol választ kap minden kérdésére és megtanítja Önt a gyakorlatok helyes végzésére. A Gerinctorna Tanfolyam megadja a válaszokat Önnek:

1. Megmutatjuk, milyen gyakorlatokat végezzen otthon.
  2. Adunk Önnek megfelelő gyakorlatokat.
  3. Írásban kapja meg a gyakorlatokat, amit bármikor elővehet otthon és nem lesz gond azok felidézése (írásban kidolgozott, word formátumú gyakorlatok, nem DVD, nem CD).
  4. A tanfolyam kiscsoportos, ami lehetőséget ad a gyakorlatok személyre szabására, az egyéni állapothoz igazításra.
  5. Figyelünk az egyéni eltérésekre és instrukciókat adunk a probléma függvényében, mely gyakorlatok végezhetők otthon, amik hasznosak.
  6. Több alkalommal találkozunk, és segítünk Önnek, hogy ezen időszak alatt el tudja sajátítani a gyakorlatokat és végezze is azokat otthon!
  7. Amennyiben szükségesnek érzi, hangfelvételt készíthet emlékeztetőként!

Milyen problémák esetén javasoljuk a tanfolyamot?

1. hátfájás
  2. derékfájás
  3. váll és nyakproblémák
  4. gerincproblémák
  5. enyhébb tartásproblémák
  6. irodai életmódból eredő elváltozások

Gerincsérv (porckorongsérv) esetén bővebb információt itt olvashat! Porckorongterapia.hu

Hogyan néz ki pontosan a tanfolyam?

• Időtartam: 3 x 3 óra
  • Időpontok:
    Aktuális időpontok ITT
  • Program:
    * Egyéni problémák megismerése (1. alkalom)
    * Gerinctorna és általános átmozgató tornagyakorlatok közös végzése és betanulása, egyénre szabása, korrigálása (1., 2., 3. alkalom)
    * A gerincproblémák mögött meghúzódó egyéni okok dramatikus feldolgozása (3. alkalom)
  • Létszám: maximum 6 fő
  • Ár: 12.900 Ft / tanfolyam (1.433 Ft/ óra)
  • Fizetés: 3 egyenlő részletben
    1. részlet: utalás jelentkezéskor visszaigazolás alapján
  • Oktatók:
    dr Kriston Ildikó (szomatodráma)
    Kiss Tünde (gerinctorna)

Miért más ez a tanfolyam, mintha csoportos tornán venne részt?

• Mert oktatónk nem „csak” levezeti a csoportos tornát, hanem a résztvevők egyéni problémájához is szabja a gyakorlatokat
  • Mert Ön megkapja a gyakorlatok leírását is, így könnyedén tudja azokat otthon is végezni
  • Mert csoportunk nem csak közös torna céljából találkozik. Célunk az otthoni torna előkészítése, betanítása és segítése.
  • Lehetőség van a tapasztalatok megbeszélésére, tünetek figyelésére, ezáltal gyakorlatok módosítására
  • A testi tüneteken túl érintjük a tünetek hátterében meghúzódó okokat!

Miért érdemes részt venni a Gerinctorna Tanfolyamon?

• Mert olyan gyakorlatok helyes végzését tudja elsajátítani, amik segítik az Ön állapotának javítását
  • Mert csoportban könnyebb tanulni, mint otthon, egyedül
  • Mert segítünk Önnek elérni, hogy ne csak 1-2 alkalommal tornázzon otthon
  • Mert kedvezőbb áron tud a kiscsoportos tanfolyamon részt venni, mint az egyéni kezeléseken

Jelentkezzen most, mert maximum 6 fő számára biztosítunk helyet! KATT IDE>>

This Post Has One Comment

1. Kedves gerincbeteg társaim!

Akik szeretnének Schroth-terápián részt venni Békéscsaba és környékéről, kérem írjanak!

Kellő számú jelentkező esetén vidéken is indul a tanfolyam!