Barion Pixel Skip to content
Nyári Stresszkezelő Csoport

Stressz- és vérnyomáskezelő csoportfoglalkozás

Nyári stresszkezelő csoportA Yoga terápia a holisztikus gyógymódok egyike, több ezer éves tapasztalati tudomány. Az ember egészét tekinti egységnek, testi-szellemi egységben vizsgálja. Nem a tüneteket, hanem a betegség gyökerét segít feloldani, mely valódi gyógyuláshoz vezet.

Kinek ajánljuk a csoportos stresszkezelő Yoga terápiát?

• magas vérnyomással rendelkezőknek
  • akik szeretnék megelőzni az essetlegesen kialakuló magas vérnyomást
  • aki szeretne tenni a mindennapi stressz kezelése érdekében
  • szív- és érrendszeri problémák esetén
  • akik még nem találták meg a nekik megfelelelő stresszkezelő módszert és keresik a megoldást

Hogyan néz ki pontosan a stresszkezelő Yoga terápia?

• Időpont:
    Július 12. péntek 17.00-21.00
  • Létszám: maximum 8 fő
  • Ár: 7.000 Ft / alkalom
  • Fizetés: 2 részletben
    1. részlet: jelentkezéstől számított 5 nap visszaigazolás alapján. A helyek betöltése a befizetések alapján történik!
  • Oktató:
    Gaál Edit (Yoga Terapeuta, gyógytornász)

Miért érdemes részt vennie a stresszkezelő Yoga terápiás csoportban?

• Gyakorlatokat tanulhat, melyeket a mindennapi életben stresszkezelésként alkalmazhat
  • Technikát sajátíthat el, melyet önállóan is alkalmazhat
  • Képet kap arról, milyen eredményeket érhet el a gyakorlatok alkalmazásával
  • Mert csoportban könnyebb tanulni, mint otthon, egyedül
  • Mert kedvezőbb áron tud a kiscsoportos tanfolyamon részt venni, mint az egyéni kezeléseken
  • Mert természetes módon közelítjük meg problémáját és mellékhatások nélkül gyógyulhat

Gyakran feltett kérdések a csoporttal kapcsolatban

• Ez a csoport tulajdonképpen egy jóga csoport?
    A csoportmunka során a terapeuta jóga gyakorlatokat használ, de holisztikus szemléletű, terépiás munka zajlik a csoportban. A cél nem a lazító mozdulatok tökéletes kivitelezése, hanem az adott probléma kezeléséhez (magasvérnyomás, stressz) szükséges technikák megtanítása.
  • Nagyon rég mozogtam. Érdemes nekem egyáltalán megpróbálnom?
    Csoportunk nem egy gyakorló jóga csoport. Kezdők számára megvalósítható gyakorlatokat, technikákat mutatunk a csoportmunka során.

Töltse ki az űrlapot most és jelentkezzen!

Név: *
Telefon: *
Lakcím: *
Cégnév (választható):
Cég címe (választható):
Fizetési mód: Átutalás  Paypal  Rózsaszín postai csekk  SZÉP kártya   Banki készpénzbefizetés Erste Bank fiókban

bankkartya-150x18

Tanfolyam megnevezése: Csoportos Yoga Terápia Stresszkezelésre (2013. július 12.) *

Apróbetű: Ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, mely fizetési kötelezettséggel jár, és amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény 5. és 6. §-ában foglaltak irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló 1999. (II.5.) Kormányrendelet hatálya alá tartozik. Ennek érdekében az elektronikus úton leadott megrendelések esetén a megrendelő 8 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. Elállási szándékát a megrendeléstől számított 8 napon belül e-mailben jelezheti (arthuman@arthuman.hu). A szerződést a megrendelő űrlap kitöltésével és a „Jelentkezem” gombra való kattintással a Kp-Fiscus Bt.-vel köti (1122 Budapest, Alkotás út 15. I/9. Adószám: 20353953-1-43) Fizetési feltételek: Megrendelése után azonnal visszajelzést küldünk a megrendelés adatairól, valamint elküldjük a fizetési információkat. A fizetési határidő 5 nap, melynek be nem tartása esetén a megrendelést töröljük.