skip to Main Content

Yoga terápia stresszekezelésre (csoportos)A Yoga terápia a holisztikus gyógymódok egyike, több ezer éves tapasztalati tudomány. Az ember egészét tekinti egységnek, testi-szellemi egységben vizsgálja. Nem a tüneteket, hanem a betegség gyökerét segít feloldani, mely valódi gyógyuláshoz vezet.

Kinek ajánljuk a csoportos stresszkezelő Yoga terápiát?

 • magas vérnyomással rendelkezőknek
 • akik szeretnék megelőzni az essetlegesen kialakuló magas vérnyomást
 • aki szeretne tenni a mindennapi stressz kezelése érdekében
 • szív- és érrendszeri problémák esetén

Hogyan néz ki pontosan a stresszkezelő Yoga terápia?

 • Időpontok:
  Augusztus 28. szerda 16.30-18.30
  Szeptember 4. szerda 16.30-18.30
  Szeptember 11. szerda 16.30-18.30
 • Létszám: maximum 8 fő
 • Ár: 3.500 Ft / alkalom
 • Fizetés: 3 részletben
  1. részlet: jelentkezéstől számított 5 nap visszaigazolás alapján. A helyek betöltése a befizetések alapján történik!
  2. részlet: 1. alkalommal helyszínen fizetendő
  3. részlet: 2. alkalommal helyszínen fizetendő
 • Oktató:
  Gaál Edit (Yoga Terapeuta, gyógytornász)
 • Jelentkezés módja: űrlap kitöltésével

 

 

Név: *
Email: *
Telefon: *
Lakcím: *
Cégnév (választható):
Cég címe (választható):
Fizetési mód: Átutalás  Paypal  Rózsaszín postai csekk  SZÉP kártya   Banki készpénzbefizetés Erste Bank fiókban
Tanfolyam megnevezése: Csoportos Yoga Terápia Stresszkezelésre (2013. augusztus 28-tól) *

Apróbetű: Ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, mely fizetési kötelezettséggel jár, és amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény 5. és 6. §-ában foglaltak irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló 1999. (II.5.) Kormányrendelet hatálya alá tartozik. Ennek érdekében az elektronikus úton leadott megrendelések esetén a megrendelő 8 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. Elállási szándékát a megrendeléstől számított 8 napon belül e-mailben jelezheti (arthuman@arthuman.hu). A szerződést a megrendelő űrlap kitöltésével és a "Jelentkezem" gombra való kattintással a Kp-Fiscus Bt.-vel köti (1122 Budapest, Alkotás út 15. I/9. Adószám: 20353953-1-43) Fizetési feltételek: Megrendelése után azonnal visszajelzést küldünk a megrendelés adatairól, valamint elküldjük a fizetési információkat. A fizetési határidő 5 nap, melynek be nem tartása esetén a megrendelést töröljük.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Back To Top