skip to Main Content

Segítség nélkül nem megy az otthoni mozgás?

Üdv a mozgásszervi fókuszú Gerinciskolánk Live programjának oldalán!

Előzze meg a mozgásszervi panaszok kialakulását! A Live csomag előfizetőit a Gerinciskola Klub élő tornáin várjuk, hetente több alkalommal!

Állítsa a Gerinciskola Élő gerinctornáit a saját szolgálatába!

Tegyen egészsége érdekében és segítséggel élje át a mozgás és a változás örömét.

Tartásjavítás

Tartásjavító gerinctorna programok.

Erősítés

Erősítő gerinctorna programok.

Streching

Streching torna programok.

Gerincstabilizálás

Core stabilizáló programok.

Gerinctorna és megelőzés

Preventív gerinctorna programok.

Csípőkopás

Senioroknak

Senior gerinctorna programok.

Miért Olyan Hasznos A Gerinciskola Live Programja?

Ez a program nem csak gyakorlatokat ad Önnek, hanem haladási irányt és támogatást is az otthoni tornához.

Gazdaságos, kisebb csomag azok számára, akiknek nincs szükségük a Gerinciskola teljes videós és szolgáltatási kínálatára. A csomag  gazdaságos áron tesz elérhetővé a Gerinciskola Klub élő gerinctornáin történő részvételt!

Sőt, azok számára, akik nem tudnak az órarend szerinti tornán részt venni, 30 napig lehetőségük van pótolni a Visszanéző Videótár segítségével, ahol a megelőző 30 nap élő tornái elérhetők.

1

RENDSZERESSÉG

Gerinctorna esetén gyakori a tornák halogatása. Az órarend szerinti órák segítenek a rendszeres tornázásban.

2

0-24 ÓRÁS ELÉRHETŐSÉG

Időtakarékos megoldás, amikor nem szükséges senkihez alkalmazkodnunk. Nem kell foglalkozni a nyitvatartási idővel, időpont foglalással, mások beosztásával stb. A visszanéző videótárban található programok bármikor elérhetők.

3

HELYSZÍNTŐL FÜGGETLENÜL, BÁRHOL HASZNÁLHATÓ

Saját otthonunkból, internet segítségével az ország vagy a világ bármely pontjáról tornázhatunk a gerinctorna videók segítségével, melyeket profi gyógytornászok készítettek.

4

IGÉNY SZERINTI, KORLÁTLAN HASZNÁLAT

Az előfizetés időtartama alatt a visszanéző videótárban bármelyik videó korlátlanul megtekinthető, használható.

5

GAZDASÁGOS ÁR

Az előfizetéses rendszer egy könyvtárhoz hasonlítható. Havidíja kevesebb, mint egy 30 perces egyéni gyógytorna ára, s ezért cserében az összes programból, saját szintjének megfelelően választhat. Akár hetente többször is irányított tornát tud végezni!

6

VÁLTOZTATHATÓ IDŐTARTAM

Az élők tornák programjai hosszabb változatban készülnek, amiket tetszés szerint akár részletekben is teljesíthet, amennyiben a tornákon nem élőben vesz részt.

A Gerinciskola Live program októberi tornái

Részletek:

I.

II.

III.

IV.

MIT MONDANAK VÁSÁRLÓINK GYAKORLATAINKRÓL?

Mindenki próbálja ki akinek problemája van a derekának vagy a nyakának vagy a vállaival. Ez nagyon jó gyógytorna.

Bókáné Borika (Szeged)

Szakszerű, könnyen megtanulható, otthon végezhető.

Dr. Csisztu Attila (Budapest)

Próbáld ki mert egyszerű és hatásos gyakorlatsorok vannak benne, pár hét után már érezhető a javulás.
Nyőgéri Zsolt (Budapest)

Nemrég kezdtem el a tornát, de nagyon jók a gyakorlatok, kevésbé fáj a derekam és a nyakam.

Kovács Zoltánné (Fonyód)

Gyakran Ismételt Kérdések

A csomagokat kizárólag bankkártyával tudja kifizetni.

A havidíj összegét azért tudjuk ilyen kedvezményesen biztosítani, mert a számlázással, a fizetések követésével alacsonyabb költség merül fel. Ez a megoldás a lehető legkényelmesebb, hisz, amennyiben szimpatikusnak találja tornáinkat, ez esetben a havidíjat kényelmesen, automatikusan le tudja vonni havonta Öntől a rendszer.

Természetesen a tagságot bármikor könnyedén le is mondhatja, ekkor nem terheli tovább a kártyáját. Bankkártya adatait NEM mi tároljuk, így nem is ismerjük azokat. A bankkártyás fizetések kizárólag hitelesített bankkártyás fizetési szolgáltatón keresztül történnek meg.

Minden hónapfordulókor, tehát havonta egyszer. Ha 12-én fizet először, akkor a következő hónap 12-én, ha 26-án fizet először, akkor a következő hónap 26-án. Ez természetesen csak két példa, csatlakozhat bármikor.
A videótár anyagai és a bónusz anyagok 100%-ban digitálisak. Megrendelését követően megkapja a hozzáférési adatait zárt oldalunkhoz, mellyekkel egy online felületen tud belépni fiókjába. Ebben a fiókban fogja megtalálni valamennyi, a csomagjához tartozó videónkat. Ezen a felületen a videók az előfizetés időtartama alatt bármikor megtekinthetők és lejátszhatók.

A csomagokhoz kapcsolódó online vagy személyes tornákhoz, coachinghoz időpont foglalás szükséges.

Az online tornák (csoportos és egyéni tornák) Zoom platformon zajlanak.

Amennyiben a csomag tartalmaz egyéni gerinctornát, az történhet online és személyesen is.

Az online gerinctorna Zoomon zajlik, egyéni időpont egyeztetés szükséges hozzá.

Személyes részvétel esetén a torna helyszíne:
Arthuman Rendelő 1122 Budapest, Alkotás út. 15.

A bankkártyás fizetés egyszerűbbé teszi az adminisztrációs feladatokat. Másrészt a videófelvételek a Gerinciskola Klub élő tornáinak felvételei, ennek megfelelő képminőséggel. A tornák természetesen kiválóan láthatók és hallhatók, nem HD minőségben.
Természetesen mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy elégedett legyen videóinkkal, azonban ha mégis le szeretné mondani a Gerinciskola klubtagságot, ezt bármikor megteheti. Ilyenkor csak egy email kell írni az arthuman@arthuman.hu email címre és töröljük a tagságot, melyről írásbeli visszaigazolást küldünk.

Fontos információ a lemondással kapcsolatban: a lemondásnak következményei vannak, lásd következő pont.

A Gerinciskola egyik fő értéke, hogy életmóddá tegyük a megelőző gerinctornát, elkötelezetté tegyük tagjainkat. Ezért nem támogatjuk a sorozatos ki- és belépéseket. Amikor valaki először lemondja a tagságát, 6 hónapig nem fizethet elő újra. Ha visszajön és másodszor is lemondja, akkor sajnos végleg bezárjuk a Gerinciskola kapuját és nem lehet visszatérni.
Lemondás esetén nem jár vissza díj.
Keressen minket ügyfélszolgálati elérhetőségünkön!

Arthuman Gyógytorna Rendelő

Tel: +36-30-190-7315

Email: arthuman@arthuman.hu

Igen, a tagság fennállása alatt csomagot szabadon lehet váltani bármely irányba, az aktuális áraknak megfelelően.

Jelentkezzen Most

.

Töltse ki az űrlapot!

Back To Top