Barion Pixel Skip to content

Gerinciskola Klub éves előfizetés megrendelés

7 napos ingyenes próbával


 

 

 

 

 

Kérjük, töltse ki az űrlapot a megrendeléshez!

Hogyan működik az ingyenes próbaidőszak?

Az ingyenes próbaidőszak időtartama 7 nap. A próbaidőszak alatt díjfizetési kötelezettség nincs. A havi előfizetés írásban bármikor lemondható, a 7 napos próbaidőszak alatt is. Amennyiben a próbaidőszak alatt írásbeli lemondás nincs, az előfizetés díja levonásra kerül minden hónapban, lemondásig.

LÉPÉS 1

Űrlap kitöltés

Töltse ki a megrendelő űrlapot, majd a fizetési bankkártya szolgáltató oldalán adja meg adatait.

LÉPÉS 2

Email visszaigazolás

Sikeres megrendelés és fizetés esetén visszaigazoló emailt küldünk a csomag elérési információjával.

LÉPÉS 3

Belépés a saját fiókba

Ennyi! Lépjen be a saját fiókjába és máris kezdheti a tornát!

KLUBTAGSÁGI INFORMÁCIÓ

A klubtagság előfizetés formájában működik. Jelentkezéskor havi tagság lép életbe, ami lemondásig érvényes.

FIZETÉSI INFORMÁCIÓ

A tagsági díj jelentősen kedvezőbb gerinctorna árat biztosít a tagoknak a normál gyógytorna árakhoz képest. Ezt az adminisztratív feladatok egyszerűsítésével tudjuk megoldani. Fizetés emiatt kizárólag bankkártyával lehetséges, ami lehetőséget nyújt a tagsági díj lemondásig történő amutomatikus levonására és a számlázásra. Ezen megoldás az Ön számára is a lehető legkényelmesebb, hisz amennyiben szimpatikusnak találja szolgáltatásainkat, az esetben az előfizetési díjat kényelmesen, automatikusan le tudjuk Öntől vonni havonta. Természetesen a tagságot bármikor könnyedén le is mondhatja emailen az arthuman@arthuman.hu email címen, ekkor nem terheljük tovább a kártyáját. Bankkártya adatait nem Mi tároljuk, így nem is ismerjük azokat.

A csatlakozás utáni első terheléstől számított 365 naponta fogjuk automatikusan levonni a bankkártyáról a pénzt minden évben.

Ügyfélszolgálat elérhetősége

T: 06 30 190 7315

Email: arthuman@arthuman.hu

Ügyfélszolgálat

Email: gerincgyogyitas@gerincgyogyitas.hu

Telefon : 06 30 190 7315