Barion Pixel Skip to content

Segítség nélkül nem megy az otthoni mozgás?

Üdv a mozgásszervi fókuszú Gerinciskolánk Past csomagjának oldalán!

Előzze meg a mozgásszervi panaszok kialakulását! A Past csomag videótárában a Gerinciskola Klub élő tornáinak felvételeivel várjuk Önt!

Állítsa a Gerinciskola Past programját a saját szolgálatába!

Tegyen egészsége érdekében és segítséggel élje át a mozgás és a változás örömét.

1

Tartásjavítás

Tartásjavító gerinctorna programok.

Erősítés

Erősítő gerinctorna programok.

1

Streching

Streching torna programok.

Gerincstabilizálás

Core stabilizáló programok.

Gerinctorna és megelőzés

Preventív gerinctorna programok.

Csípőkopás

Senioroknak

Senior gerinctorna programok.

Miért Olyan Hasznos A Gerinciskola Past Programja?

Ez a program nem csak gyakorlatokat ad Önnek, hanem haladási irányt és támogatást is az otthoni tornához.

Gazdaságos, kisebb csomag azok számára, akiknek nincs szükségük a Gerinciskola teljes videós és szolgáltatási kínálatára. A videók Élő videók felvételei, ennek megfelelő videós minőséggel. A csomag viszont nagyon gazdaságos áron tesz elérhetőve számos gerinctorna programot!

1

NINCS ROSSZUL MEGVÁLASZTOTT PROGRAM

Gerinctorna vásárlás esetén gyakori eset, hogy rosszul becsüljük meg, milyen időtartamot, milyen erősségű gyakorlatokat tudunk végig tornázni. Gerinctorna előfizetéses csomagunkban bármelyik videó választható állapotunk és a rendelkezésre álló idő függvényében.

2

0-24 ÓRÁS ELÉRHETŐSÉG

Időtakarékos megoldás, amikor nem szükséges senkihez alkalmazkodnunk. Nem kell foglalkozni a nyitvatartási idővel, időpont foglalással, mások beosztásával stb. A videótárban található programok bármikor elérhetők.

3

HELYSZÍNTŐL FÜGGETLENÜL, BÁRHOL HASZNÁLHATÓ

Saját otthonunkból, internet segítségével az ország vagy a világ bármely pontjáról tornázhatunk a gerinctorna videók segítségével, melyeket profi gyógytornászok készítettek.

4

IGÉNY SZERINTI, KORLÁTLAN HASZNÁLAT

Az előfizetés időtartama alatt bármelyik videó korlátlanul megtekinthető, használható. Kezdést követően erősödni fognak izmaink, így a kezdő, rövidebb programokat lehet erősebb, hosszabb, változatosabb tornákra cserélni. Az összes videó korlátlan tornázásra.

5

GAZDASÁGOS ÁR

Az előfizetéses rendszer egy könyvtárhoz hasonlítható. Havidíja kevesebb, mint egy 30 perces egyéni gyógytorna ára, s ezért cserében az összes programból, saját szintjének megfelelően választhat. Akár hetente többször is irányított tornát tud végezni!

6

VÁLTOZTATHATÓ IDŐTARTAM

Az élők tornák programjai hosszabb változatban készülnek, amiket tetszés szerint akár részletekben is teljesíthet .

A Gerinciskola Past ezeket a gerinctornákat tartalmazza

Részletek:

1

Tartásjavító gerinctorna

Videók száma: 2 db

Tartásjavító gerinctorna
Nyak, váll fókuszú tartásjavító gerinctorna

Erősítő gerinctorna

Videók száma: 3 db

Erősítő gerinctorna 2 db
Erősítő, gerincnyújtó gerinctorna 1 db

1

Streching

Videók száma: 2 db

Streching torna 2 db

Gerincstabilizáló torna

Videók száma: 3 db

Core stabilizáló torna 2 db
Gerincstabilizáló torna 1 db

Gerinctorna és megelőzés

Videók száma: 7 db

Gerincmobilizáló torna 2 db
Preventív gerinctréning 2 db
Derékfókuszú gerinctorna 1 db
Derékstabilizáló gerinctorna 1 db
Nyak, váll fókuszú gerinctorna 1 db

Csípőkopás

Senioroknak

Videók száma: 2 db

Senior gerinctorna 2 db

MIT MONDANAK VÁSÁRLÓINK GYAKORLATAINKRÓL?

Mindenki próbálja ki akinek problemája van a derekának vagy a nyakának vagy a vállaival. Ez nagyon jó gyógytorna.

Bókáné Borika (Szeged)

Szakszerű, könnyen megtanulható, otthon végezhető.

Dr. Csisztu Attila (Budapest)

Próbáld ki mert egyszerű és hatásos gyakorlatsorok vannak benne, pár hét után már érezhető a javulás.
Nyőgéri Zsolt (Budapest)

Nemrég kezdtem el a tornát, de nagyon jók a gyakorlatok, kevésbé fáj a derekam és a nyakam.

Kovács Zoltánné (Fonyód)

Gyakran Ismételt Kérdések

A csomagokat kizárólag bankkártyával tudja kifizetni.

A havidíj összegét azért tudjuk ilyen kedvezményesen biztosítani, mert a számlázással, a fizetések követésével alacsonyabb költség merül fel. Ez a megoldás a lehető legkényelmesebb, hisz, amennyiben szimpatikusnak találja tornáinkat, ez esetben a havidíjat kényelmesen, automatikusan le tudja vonni havonta Öntől a rendszer.

Természetesen a tagságot bármikor könnyedén le is mondhatja, ekkor nem terheli tovább a kártyáját. Bankkártya adatait NEM mi tároljuk, így nem is ismerjük azokat. A bankkártyás fizetések kizárólag hitelesített bankkártyás fizetési szolgáltatón keresztül történnek meg.

Minden hónapfordulókor, tehát havonta egyszer. Ha 12-én fizet először, akkor a következő hónap 12-én, ha 26-án fizet először, akkor a következő hónap 26-án. Ez természetesen csak két példa, csatlakozhat bármikor.

A videótár anyagai és a bónusz anyagok 100%-ban digitálisak. Megrendelését követően megkapja a hozzáférési adatait zárt oldalunkhoz, mellyekkel egy online felületen tud belépni fiókjába. Ebben a fiókban fogja megtalálni valamennyi, a csomagjához tartozó videónkat. Ezen a felületen a videók az előfizetés időtartama alatt bármikor megtekinthetők és lejátszhatók.

A csomagokhoz kapcsolódó online vagy személyes tornákhoz, coachinghoz időpont foglalás szükséges.

Az online tornák (csoportos és egyéni tornák) Zoom platformon zajlanak.

Amennyiben a csomag tartalmaz egyéni gerinctornát, az történhet online és személyesen is.

Az online gerinctorna Zoomon zajlik, egyéni időpont egyeztetés szükséges hozzá.

Személyes részvétel esetén a torna helyszíne:
Arthuman Rendelő 1122 Budapest, Alkotás út. 15.

A bankkártyás fizetés egyszerűbbé teszi az adminisztrációs feladatokat. Másrészt a videófelvételek a Gerinciskola Klub élő tornáinak felvételei, ennek megfelelő képminőséggel. A tornák természetesen kiválóan láthatók és hallhatók, nem HD minőségben.

Természetesen mindent meg fogunk tenni annak érdekében, hogy elégedett legyen videóinkkal, azonban ha mégis le szeretné mondani a Gerinciskola klubtagságot, ezt bármikor megteheti. Ilyenkor csak egy email kell írni az arthuman@arthuman.hu email címre és töröljük a tagságot, melyről írásbeli visszaigazolást küldünk.

Fontos információ a lemondással kapcsolatban: a lemondásnak következményei vannak, lásd következő pont.

A Gerinciskola egyik fő értéke, hogy életmóddá tegyük a megelőző gerinctornát, elkötelezetté tegyük tagjainkat. Ezért nem támogatjuk a sorozatos ki- és belépéseket. Amikor valaki először lemondja a tagságát, 6 hónapig nem fizethet elő újra. Ha visszajön és másodszor is lemondja, akkor sajnos végleg bezárjuk a Gerinciskola kapuját és nem lehet visszatérni.

Lemondás esetén nem jár vissza díj.

Keressen minket ügyfélszolgálati elérhetőségünkön!

Arthuman Gyógytorna Rendelő

Tel: +36-30-190-7315

Email: arthuman@arthuman.hu

Igen, a tagság fennállása alatt csomagot szabadon lehet váltani bármely irányba, az aktuális áraknak megfelelően.

Jelentkezzen Most

.

Töltse ki az űrlapot!