Warning: Attempt to read property "term_id" on int in /home/gerincis/public_html/wp-content/plugins/content-control/inc/functions/developers.php on line 270

McKenzie Torna

Kezdő McKenzie csomag (1+1)

A McKenzie módszer

A McKenzie módszer  – melyet Robin McKenzie újzélandi gyógytornász dolgozott ki – egy világszerte elismert és elterjedt módszer a különböző eredetű gerincproblémák, különösen a gerincsérv (porckorongsérv) kezelésére.

Kinek ajánljuk McKenzie tanfolyamunkat?

• nyaki, ill. lumbális gerincsérv esetén, ha változást szeretne elérni
  • ha már tornázott, de nem elégedett az eredménnyel
  • ha verhetetlen áron szeretné megtanulni az Önnek leginkább megfelelő McKenzie gyakorlatokat
  • ha szeretné tüneteit csökkenteni és elkerülni az operációt
  • ha szívesen tornázna hasonló problémával rendelkező emberekkel

Hogyan épül fel a csomag?

• 1 alkalom egyéni McKenzie torna során egyénileg van mód a gyakorlatok tanulására, korrigálásra
  • 1 alkalom csoportos tornán történő gyakorlása a tanult gyakorlatoknak. A csoport-foglalkozás a McKenzie módszer esetében differenciált gyakorlatok gyógytornász felügyelete alatt történő végzését jelenti.

____________________________________________________________________________________________________________

kliens„Kisugárzó fájdalmam miatt kerestem egy szakorvost, aki megállapította, hogy porckorongsérvem van és műtétet javasolt. Nem tudtam rászánni magam, ezért egy barátnőm javasolta, próbálkozzak valamilyen tornával. Nem hittem, hogy az én állapotomban tudok tornázni, és azt sem, hogy meggyógyulhatok. Az állapotfelmérésen kapott információ alapján nagy nehezen belevágtam a kezelésbe is és ma már úgy érzem, ez volt az utóbbi évek legjobb döntése. Több alkalommal kellett ugyan részt venni kezelésen, de megszünt a fájdalmam és sokkal jobb a közérzetem is. Végre nem okoz fájdalmat a napi munkavégzés!”
Köszönettel: Nagy Zsuzsanna (Budapest)

Hogyan néz ki pontosan a McKenzie 1+1-es csomag?

• Mit tartalmaz a csomag?
    * 1 alkalom egyéni McKenzie tornát (50 perc) (Érték: 12.500 Ft / alkalom)
    * 1 alkalom egyéni McKenzie tornát (30 perc) (Érték: 6.900 Ft / alkalom)
    BÓNUSZ!
    * írásbeli házi feladatok (személyre szabott McKenzie gyakorlatok) (Érték: 2.000 Ft )
    * MP3-as gerinctorna (hanganyag) (Érték: 2.490 Ft )
    A teljes csomag értéke összesen: 23.890 Ft
  • Időpontok: McKenzie tornára egyedileg egyeztetünk időpontot a 2 alkalomra. Hétfőtől csütörtökig 8-20 óra között van lehetőség a McKenzie tornán részt venni. Igény esetén a két kezelés össze is vonható.
  • Ár: 18.500 Ft / csomag
  • Fizetés: 2 részletben
    1. részlet: jelentkezéstől számított 5 nap visszaigazolás alapján. A helyek betöltése a befizetések alapján történik!
  • Oktatók:
    Kiss Tünde
    Barna Adrienn

Töltse ki az űrlapot és jelentkezzen most

Apróbetű: Ez a megrendelés elektronikus úton megkötött szerződésnek minősül, mely fizetési kötelezettséggel jár, és amelyre az elektronikus kereskedelmi szolgáltatások, valamint az információs társadalommal összefüggő szolgáltatások egyes kérdéseiről szóló 2001. évi CVIII. törvény 5. és 6. §-ában foglaltak irányadóak. A szerződés a távollevők között kötött szerződésekről szóló 1999. (II.5.) Kormányrendelet hatálya alá tartozik. Ennek érdekében az elektronikus úton leadott megrendelések esetén a megrendelő 8 napon belül indoklás nélkül elállhat a szerződéstől. Elállási szándékát a megrendeléstől számított 8 napon belül e-mailben jelezheti (arthuman@arthuman.hu). A szerződést a megrendelő űrlap kitöltésével és a „Jelentkezem” gombra való kattintással a Kp-Fiscus Bt.-vel köti (1122 Budapest, Alkotás út 15. I/9. Adószám: 20353953-1-43) Fizetési feltételek: Megrendelése után azonnal visszajelzést küldünk a megrendelés adatairól, valamint elküldjük a fizetési információkat. A fizetési határidő 5 nap, melynek be nem tartása esetén a megrendelést töröljük és azt a jövőben nem ismételheti meg.

1. Kedves Dr. Kriston Ildikó!

Szeretném megköszöni az eddig küldött ingyenes tornagyakorlatokat és tanácsokat a gerincsérvemre, sokat könnyített az vállapotomon.

Nagyon szeretnék jelentkezni a kezdő McKenzie tanfolyamra ha megfelelne az időpont, de ezt sajnos nem láttam a weblapon – lehet hogy rossz helyen kerestem. Ha tudnának időpontot mondani, általában a délutáni vagy esti órák lennének jók, jelentkezni fogok.

Köszönettel: Horváth Attiláné

1. Kedves Horváth Attiláné!

Az oldalon ezt az információt találja:

Hogyan néz ki pontosan a tanfolyam?

• Időpontok:
        Egyéni McKenzie torna: egydileg egyeztetett időpontokban
        Csoportos McKenzie torna időpontok
        Hétfői napokon 17.00-18.00 , előre egyeztetett időpontban.

Azaz az egyéni tornára szabadon lehet bármikorra időpontot egyeztetni, a csoportos torna pedig mindig hétfőn van.